AndroidTest.cz na YouTube

AndroidTest.cz na Instagramu

  • Nubia Z11 Max  The phone stays true to itshellip
  • Nubia Z11  Special cristianoronaldo Edition  For all footballlovershellip
  • Nubia Z11 Mini  Simply incredible impressive design and camerahellip
  • Lenovo Phab  When Big is too Small Midrange Megahellip
Reklama

Xiaomi Mi Watch se pomalu chystají na svět

Xiaomi Mi Watch
Xiaomi Mi Watch

Není tomu ani téměř den, co jsme Vám představili novou generaci chytrého fitness náramku Xiaomi Mi Band 2 a už na veřejnost „prosakují“ informace, že by jsme se měli co nevidět dočkat i prvních smartwatch – Xiaomi Mi Watch.

O chytrých hodinkách od Xiaomi se mluvilo již velmi dlouho, nicméně nyní se zřejmě jedná opravdu již o velmi aktuální téma. Liu De, viceprezident společnosti Xiaomi, totiž dokonce prozradil, že Mi Watch jsou již na světě a veřejnosti budou představeny v druhé polovině letošního roku. Tyto informace potvrdila i společnost Huami, která má na starosti výrobu náramků Mi Band a jenž by měla zajišťovat i budoucí produkci Xiaomi Mi Watch.

Xiaomi Mi Watch

Zatím nejsou známy žádné parametry ani design chytrých hodinek od Xiaomi. Některé informace však poukazují, že Xiaomi Mi Watch by měly být sportovněji laděné a budou přímým konkurentem sportovním „smartwatchkám“ Garmin. Zda tomu však skutečně tak bude je jen ve hvězdách. Jiné analýzy naopak uvádějí, že Xiaomi Mi Watch hodlají vyzvat na souboj samotné špičky v oboru chytrých hodinek – Apple Watch a Huawei Watch.

Xiaomi Mi Watch

Naopak téměř jistá je již cena těchto chytrých hodinek. U výrobků značky Xiaomi jsme vždy zvyklí na poměrně velmi nízké ceny, ovšem v případě Xiaomi Mi Watch budete možná trochu překvapení. Levnější varianta Xiaomi Mi Watch by se totiž měla prodávat odhadem za 3.800,- a lépe vybavená verze dokonce za 6.000,-.

To rozhodně nejsou částky, na které jsme u Xiaomi zvyklí. Pokud ovšem budou tyto ceny skutečné, dá se očekávat, že Mi Watch budou naprostou špičkou v oblasti smartwatch a nabídnou vůbec to nejlepší, co současný svět wearables nabízí.

Štítky

0 komentářů k “Xiaomi Mi Watch se pomalu chystají na svět”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ulefone Paris

Hlasování

Jak se Vám líbí web AndroidTest.cz ?

Výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...