AndroidTest.cz na YouTube

AndroidTest.cz na Instagramu

 • Nubia Z11 Max The phone stays true to itshellip
 • Nubia Z11 Special cristianoronaldo Edition For all footballlovershellip
 • Nubia Z11 Mini Simply incredible impressive design and camerahellip
 • Lenovo Phab When Big is too Small Midrange Megahellip
 • OnePlus 3 Symply The Best Smartphone in The Worldhellip
Reklama

Xiaomi Mi Cube – Ovládejte Vaší domácnost „kostkou“

Xiaomi Mi Cube
Xiaomi Mi Cube

Dnes již není nic neobvyklého ovládat domácnost například pomocí chytrého mobilního telefonu, avšak čínská společnost Xiaomi zašla ještě dále a představila velmi zajímavý gadget Xiaomi Mi Cube.

Xiaomi je jeden z mála čínských výrobců, jenž se nesnaží někoho „kopírovat“, ale neustále přichází s novými a originálními produkty, jenž jdou ruku v ruce s těmi nejmodernějšími technologiemi. I proto má také tato značka tak neuvěřitelně obrovskou fanouškovskou oblibu a těší se nebývalé popularitě po celém světě.

Xiaomi Mi Cube

Mi Cube je vlastně jakýsi „chytrý“ ovládač v podobě plastové kostky o hmotnosti 73g a velikostí zhruba 5 cm, díky níž již nebudete potřebovat ve Vaší domácnosti žádné další ovládače ani vypínače. Pomocí Mi Cube totiž hravě zvládnete rozsvěcet/zhasínat světla či ovládat TV, klimatizaci a spousty dalších zařízeních.

Xiaomi Mi Cube

A jak vlastně Xiaomi Mi Cube funguje? Možná Vás překvapí, že na „kostce“ není žádné ovládací tlačítko, za to je však kostka plná senzorů, jenž snímají pohyb. Ovládaní tak vlastně funguje na bázi různých gest, kdy různě pohybuje „kostkou“.

Xiaomi Mi Cube

Rozsvěcení světla tak například můžete provést zatřesením „kostkou“. Gesta si samozřejmě můžete libovolně naprogramovat pomocí Vašeho smartphonu. Názornou ukázku jak Xiaomi Mi Cube funguje, naleznete v tomto promo videu od Xiaomi.

Pokud Vás Xiaomi Mi Cube zaujalo, ale bojíte se, že výsledná cena za tento gadget bude vysoká, tak Vás uklidníme. Jak je již u Xiaomi dobře známo, cena bude velmi přívětivá. Xiaomi MI Cube se bude v Číně prodávat za pouhých 250,-. No řekněte sami, nečekali jste více?

Štítky

0 komentářů k “Xiaomi Mi Cube – Ovládejte Vaší domácnost „kostkou“”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ulefone Paris

Hlasování

Jak se Vám líbí web AndroidTest.cz ?

Výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...