AndroidTest.cz na YouTube

AndroidTest.cz na Instagramu

 • Nubia Z11 Max The phone stays true to itshellip
 • Nubia Z11 Special cristianoronaldo Edition For all footballlovershellip
 • Nubia Z11 Mini Simply incredible impressive design and camerahellip
 • Lenovo Phab When Big is too Small Midrange Megahellip
 • OnePlus 3 Symply The Best Smartphone in The Worldhellip
Reklama

Windows 10 Mobile pro Xiaomi Mi4 již zítra

Xiaomi Mi4 Windows 10
Xiaomi Mi4 Windows 10

Společnost Xiaomi již nějakou dobu spolupracuje s americkým SW gigantem Microsoft a tato spolupráce v těchto dnech vyústí k „vypuštění“ operačního systému Windows 10 Mobile pro loňskou vlajkovou loď od Xiaomi, model Mi4.

Vše je již na 100% připravené, jelikož už 3. prosince si majitelé Xiaomi Mi4 budou moci nahrát nový operační systém od Microsoftu. Jen připomeneme, že Xiaomi je jeden z nejlepších smartphonů loňského roku, který je vybaven 5″ FullHD displejem, procesorem Snapdragon 801 či operační pamětí o velikosti 3GB.

Xiaomi Mi4

Hlavní výhodu shledáváme v tom, že i zarytý Android uživatel si bude moct vyzkoušet na svém přístroji Windows 10 (Mobile) a později je kdykoliv možnost zařízení přehrát zpět na OS Android.

Windows 10 kam se podíváš

Spolupráce mezi Xiaomi a Microsoftem se zdá být stále intenzivnější. Již minulý týden Xiaomi představilo světu svůj nový špičkový table Mi Pad 2, který je taktéž nabízen i ve verzi s OS Windows 10. Do budoucna to tak vypadá, že všechny modely smartphonů a tabletů od Xiaomi budou mít možnost chodu i na OS Windows 10.

 

Xiaomi Mi4 Windows 10

Mi4 a Windows 10 Mobile

Naděje na úspěch…?

Pro Microsoft se jedná o velmi výhodný „obchod“, jelikož jeho operační systém stále dostatečně nezaujal uživatele mobilních telefonů a Xiaomi by mu v tomto ohledu mohlo hodně pomoci, vzhledem k tomu, že jeho produkty patří naopak mezi nejoblíbenější a zároveň nejprodávanější. Xiaomi by na oplátku zase Microsoft mohl pomoci při jeho dlouho plánovaném příchodu na americký trh.

Jsme velmi zvědaví, jakou oblibu si získá Windows 10 Mobile u uživatelů Mi4, kteří do této doby nedaly dopustit na Android s uživatelským rozhraním MIUI.

Zdroj: AndroidAuthority.com

Štítky

2 komentářů k “Windows 10 Mobile pro Xiaomi Mi4 již zítra”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ulefone Paris

Hlasování

Jak se Vám líbí web AndroidTest.cz ?

Výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...