AndroidTest.cz na YouTube

AndroidTest.cz na Instagramu

 • Nubia Z11 Max The phone stays true to itshellip
 • Nubia Z11 Special cristianoronaldo Edition For all footballlovershellip
 • Nubia Z11 Mini Simply incredible impressive design and camerahellip
 • Lenovo Phab When Big is too Small Midrange Megahellip
Reklama

Huawei Watch – Díky nové aktualizace si už i zavoláte

Huawei Watch

Pokud něco většině uživatelům chytrých hodinek s Android Wear doteď vadilo, tak to byla zejména absence možnosti volání prostřednictvím hodinek či přehrávání hudby (zvuku). První, kdo se toto snažil napravit, byla společnost LG se svými „smartwatch“ Urbane LTE. V tomto případě bylo ale telefonování možné díky slotu na SIM kartu.

Před nedávnem Google přislíbil, že s další aktualizací Android Wear (verze 6.0) bude uživatelům vyhověno a žádané funkce budou povoleny. Tato aktualizace je již v tuto dobu k dispozici pro některé vybrané majitele chytrých hodinek Huawei Watch.

Aktualizace Huawei Watch

Aktualizace Huawei Watch

Konečně volání přímo ze zápěstí

Některým šťastlivcům se totiž nabídla ke stažení testovací OTA aktualizace na verzi 1.4.0, která právě přináší pro Android Wear podporu reproduktoru, čímž Huawei Watch získávají podporu hovorů přímo ze zápěstí. S hodinkami si tak konečně bez problémů zavoláte, aniž by jste potřebovali vytahovat telefon z kapsy. Díky povolené funkci reproduktoru si tak budete moct zvolit i melodii vyzvánění či poslouchat hudbu z Google Play přímo na hodinkách.

I když se jedná jen o testovací verzi pro pár vyvolených, určitě se jedná o velký příslib do budoucna. Jsme zvědaví, za jak dlouho se dostane „Stable“ verze i k našim uživatelům.

Zdroj: phonearena.com

Štítky

komentář k “Huawei Watch – Díky nové aktualizace si už i zavoláte”

 1. pedes napsal:

  To je skvělá zpráva. Je vidět, že Huawei na zákazníky myslí, a je-li to nutné aktualizace přinášející důležité funkce přináší. To, že je chce před uvedení otestovat formou betatestu je jen plus.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ulefone Paris

Hlasování

Jak se Vám líbí web AndroidTest.cz ?

Výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...