AndroidTest.cz na YouTube

AndroidTest.cz na Instagramu

 • Nubia Z11 Max The phone stays true to itshellip
 • Nubia Z11 Special cristianoronaldo Edition For all footballlovershellip
 • Nubia Z11 Mini Simply incredible impressive design and camerahellip
 • Lenovo Phab When Big is too Small Midrange Megahellip
 • OnePlus 3 Symply The Best Smartphone in The Worldhellip
Reklama

Doogee Kissme DG580 – klon „krále“

Doogee Kissme DG580
Doogee Kissme DG580

Čínský výrobce Doogee chrlí na trh tento rok jeden smartphone za druhým a nyní má pro nás připraven další novinku, model Doogee Kissme DG580, který svým vzhledem silně připomíná telefon OnePlus One, jenž je mnohými považován za pomyslného krále všech smartphonů.

Zatím se toho o DG580 ví jen málo, ovšem jisté je to, že bude poháněn  4-jádrovým procesorem MT6582 od MediaTek a 1 GB RAM. Zamrzí nepřítomnost LTE modemu, takže se musíme spokojit s podporou 3G sítí. Displej bude mít s OnePlus One totožnou úhlopříčku displeje, což je 5,5″, ovšem v případě Doogee se bude jednat pouze o qHD rozlišení (960×540 bodů). Oba fotoaparáty telefonu by měli mít shodně 8Mpix, přičemž ten přední se bude chlubit 86,4 ° širokým záběrem, pro co nejlepší a nejlehčí pořizování Selfies. 

Uznání si zaslouží kapacita baterie 2.500mAh, která se dokázala vejít do štíhlého těla tenkého  pouhých 5,5mm. Bude se tak jednat o jeden z nejtenčích telefonů na trhu.

Doogee Kissme DG580

Zajímavostí u Kissme je použití technologie HotKnot od MediaTek, což je obdoba konkurenčního NFC. S HotKnot se budete v čínských smartphonech setkávat stále častěji, jelikož společnost MediaTek s ní má velké plány a postupně s ní chce vybavit každé chytré zařízení s chipsetem MediaTek.

Datum uvedení zatím nebylo specifikováno, stejně jako konečná cenovka. My ovšem spekulujeme, že cena by se měla pohybovat někde kolem hranice 3.000,-.

0 komentářů k “Doogee Kissme DG580 – klon „krále“”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ulefone Paris

Hlasování

Jak se Vám líbí web AndroidTest.cz ?

Výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...