AndroidTest.cz na YouTube

AndroidTest.cz na Instagramu

  • Nubia Z11 Max  The phone stays true to itshellip
  • Nubia Z11  Special cristianoronaldo Edition  For all footballlovershellip
  • Nubia Z11 Mini  Simply incredible impressive design and camerahellip
  • Lenovo Phab  When Big is too Small Midrange Megahellip
Reklama

Bluboo Uwatch – Nejlevnější chytré hodinky s Android Wear

Bluboo Uwatch

Nedávno nám čínská společnost Bluboo představila kromě své vlajkové lodě, smartphonu Xtouch, také své první chytré sportovní hodinky Xwatch. No a nyní po pár dnech tu máme od Bluboo další smartwatch, v podání modelu Uwatch, které nás tentokrát jistě nezaujmou jen cenou, ale i přítomností systému Android Wear.

Co se týče vzhledu, Uwatch působí daleko elegantnějším dojmem, než předchozí Xwatch, které byly přeci jen určené zejména pro sportovně aktivní uživatele. Uwatch nepůsobí sice tak luxusním dojmem jako například Mlais Watch nebo Oukitel A29, ale vzhledem k nízké ceně si myslím, že Bluboo odvedl z hlediska designu dobrou práci. Hodinky budou dostupné v černém, stříbrném a zlatém provedení, takže si jistě vybere každý.

Bluboo Uwatch

Android Wear za tak málo?

Bluboo nám toho nicméně o novém modelu chytrých hodinek moc neprozradilo. Jediné co víme, je cena, která by měla činit 49$ (cca 1.250,-). Podle dostupných informací by měly být Uwatch postaveny na systému Android Wear, čímž by měla být zaručena plná kompatibilita jak s telefony se systémem Android, tak i s telefony iPhone od firmy Apple, které běží na iOS 8 a výše.

Bluboo Uwatch by se měli objevit v čínských e-shopech koncem listopadu, takže jakmile bude k dispozici více informací, tak se o ně s Vámi podělíme 😉

Zdroj: PhoneArena.com

Štítky

0 komentářů k “Bluboo Uwatch – Nejlevnější chytré hodinky s Android Wear”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ulefone Paris

Hlasování

Jak se Vám líbí web AndroidTest.cz ?

Výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...